Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
ricenb
Member
Od: 03.2005
Offline
#
77529
06.03.2017, 00:41
a slyszal ktos cos co z valencia sie dzieje dolecial juz do polski trenuje bo wypożyczenie konczy sie z koncem rundy zeby chlopak mial chwile zeby sie pokazac
ricenb
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ricenb
Znajdź inne posty napisane przez ricenb