|
Jak juz wspominalem wczesniej - dla mnie Kiko na razie wygrywa swietnym przygotowaniem do rundy.
Tak jak np w Legii, oprocz Dabrowskiego, nie ma absolutnie zadnego pilkarza, ktory gra lepiej niz jesienia, a wielu zdecydowanie gorzej, tak u nas kazdy zawodnik gra przynajmniej co najmniej tak samo, a wielu znacznie lepiej.
To podstawa, ale jakze wazna w tej lidze.
|