Wyświetl pojedynczy post
WioReXXX
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#512
Stary 05.03.2017, 23:31
Jak juz wspominalem wczesniej - dla mnie Kiko na razie wygrywa swietnym przygotowaniem do rundy.

Tak jak np w Legii, oprocz Dabrowskiego, nie ma absolutnie zadnego pilkarza, ktory gra lepiej niz jesienia, a wielu zdecydowanie gorzej, tak u nas kazdy zawodnik gra przynajmniej co najmniej tak samo, a wielu znacznie lepiej.

To podstawa, ale jakze wazna w tej lidze.
Odpowiedz cytując