Wyświetl pojedynczy post
WioReXXX
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 05.03.2017, 23:27
Wiekszosc z was zapomina o jednym - brak awansu do rundy finalowej w pierwszej osemce bedzie dla tego klubu, moze nie katastrofa, ale bardzo duzym problemem - frekwencyjnym, finansowym, wizerunkowym.

Kiko dobrze wie, ze musi zdobywac punkty i ja go w tej rundzie oceniam tylko i wylacznie przez ten pryzmat.

Jak awansuje do pierwszej osemki, przedluzony z nim zostanie kontrakt, to na jesien bede uwazniej patrzyl na walory estetyczne naszej gry.
Odpowiedz cytując