|
Wiekszosc z was zapomina o jednym - brak awansu do rundy finalowej w pierwszej osemce bedzie dla tego klubu, moze nie katastrofa, ale bardzo duzym problemem - frekwencyjnym, finansowym, wizerunkowym.
Kiko dobrze wie, ze musi zdobywac punkty i ja go w tej rundzie oceniam tylko i wylacznie przez ten pryzmat.
Jak awansuje do pierwszej osemki, przedluzony z nim zostanie kontrakt, to na jesien bede uwazniej patrzyl na walory estetyczne naszej gry.
|