dynek.pl napisał(a):

Serio, qrwa ? Taka sama kopanina jak za poprzednich trenerów ? Raz wpadnie, raz nie wpadnie - raz się wygra, raz się przegra.
Przypominam, że graliśmy z najgorsza drużyną wiosny dodatkowo nastawioną żeby bramki nie stracić i wygraliśmy fartem bo bramce w ostatniej akcji meczu, a jak Piast w II połowie ruszył odważniej to oczywiscie nie miał problemów żeby sprawić nam kłopoty w obronie.
Szanujmy się.
|
Ale to chyba na odwrót.Zobacz calosciowo.Ile zagrozenia stworzyly nam pod bramką Korona,Jaga,Slask i Piast.....po 1-2 sytuacj(!).Przy czym Slask mial fuksa i ten jeden nasz blad zamienił na gola.Jelsi ktos nie widzi jak zmienila sie na plus nasza defensywa... to sory...ale jutro chyba do Vison Express bo obnizki mają.Nie ma przedewszysktim tej dzikiej paniki ,kazdy wie co ma robic.Dla mnie to jest niebo a ziemia .Jakt ktos juz pisal dajemy rywalom pograc do pola karnego,potem jest doskok i rywal traci piłkę.I to jest to.
Co do Cywki to zagrał swietnie w 1 polowie a potem w drugiej juz zgasł.Swietnie znowu Llonch ,szybki ,taki pilkarz ze wszedzie go pelno,i zabiera pilke w momencie keidy nikt sie tego nie spodziewa.Niewiem czy nie najlepszy na razie transfer.
Coraz pewniej tez wyglada Załuska ,w koncu jakas stabilizacja w bramce .No i Zdenek ,tyle osób tu na niego psioczy a on wczoraj zagrał swietnie,mogl zdobyc 2 bramki,,jak zwykle agresja na przeciwnka.Paweł to juz troche nie te lata,ale dalej widac ze sie stara.
Genaralnie jestem zadowolony i co do meczu i ogolnie jak sie sprawy mają.Ci co sie smiali z Kiko i dawali mu 3 mecze juz przegrali bo Hiszpan na razie ma w 4 meczach ,9 pkt co jest swietnym wynikiem.