Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 05.03.2017, 19:19
A mnie śmieszy pisanie, jak to cudowanie graliśmy za Moskala
Ludzie, zobaczcie sobie te mecze jeszcze raz, choćby statystyki.
Generalnie teraz mi się bardzo podoba, że potrafimy narzucić swój styl gry i w każdym z czterech meczy byliśmy lepsi.
Odpowiedz cytując