Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
ricenb
Member
Od: 03.2005
Offline
#
77526
05.03.2017, 15:39
badia jak najbardziej by sie przydal plus napastnik dobry bramkarz ciekawie by to wygladalo
ricenb
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ricenb
Znajdź inne posty napisane przez ricenb