Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77522
Stary 05.03.2017, 13:45
Na twitterze pojawiają się głosy, że powinniśmy zainteresować Badią z Piasta, bo za pół roku kończy mu się kontrakt. Nie wiem jakie jest wasze zdanie ale ja uważam, że w letnim okienku powinniśmy zainteresować się w pierwszej kolejności klasowym napastnikiem.
Odpowiedz cytując