|
Na twitterze pojawiają się głosy, że powinniśmy zainteresować Badią z Piasta, bo za pół roku kończy mu się kontrakt. Nie wiem jakie jest wasze zdanie ale ja uważam, że w letnim okienku powinniśmy zainteresować się w pierwszej kolejności klasowym napastnikiem.
|