Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Tonamini
Senior Member
Od: 08.2013
Offline
#
1517
05.03.2017, 12:38
@krzaq
Uwierz mi, że teraz na pewno mają ważniejsze sprawy niż reklama IMPREL na koszulkach
poza tym i tak narazie nie warto tego zmieniać, ponieważ musimy czekać na sponsora głównego żeby zmienić koszulki
Tonamini
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tonamini
Znajdź inne posty napisane przez Tonamini