Brawa dla chłopaków. Wyszarpali to zwycięstwo, z resztą w pełni zasłużone mimo że to nie był nasz dobry mecz. Brakowało zimnej krwi na połowie przeciwnika i rozegrania piłki. Ale nie ma co pieprzyć bo 3 punkty wpadły.
Na plus:
Głowa - skała
Cywka - skałka
Llonch - zapierdalator, wszędzie go pełno, dla przeciwnika musi być strasznie deprymującym graczem.
Brlek - za gola mimo że brakuje mi u niego rozegrania piłki.
Mączyński - za defensywę.
Ondrasek - za wejście "Kobry". Gol i sytuacja po jego akcji po której mógł paść gol ale Brlek się "urwał"
Małe plusiki:
Sadlok - w ofensywie przydatny ale dość słabo sobie radził na lewej stronie z ofensywą Piasta.
Videmont - za udział w dwóch bramkach (1 spowolnienie obrońcy dzięki Kobra miał miejsce by strzelić i za asystę) i nagana za bojaźliwą grę i niedokładność.
Załuska - dość solidny chociaż czasami się minął z piłką.Mimo tego wydaje mi się że dodaje pewności drużynie.
Bez oceny:
Gonzalez - byłby to dobry mecz gdyby jego błąd nie sprokurował bramki dla Gliwiczan.
Zachara - niewidoczny
Na minus niestety nasze trio:
Boguski - słaby mecz
Brożek - słaby mecz
Małecki - słaby mecz
9 punktów na 12 możliwych. Nie jest źle co?
