Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.03.2017, 23:30
Brawa dla chłopaków. Wyszarpali to zwycięstwo, z resztą w pełni zasłużone mimo że to nie był nasz dobry mecz. Brakowało zimnej krwi na połowie przeciwnika i rozegrania piłki. Ale nie ma co pieprzyć bo 3 punkty wpadły.

Na plus:
Głowa - skała
Cywka - skałka
Llonch - zapierdalator, wszędzie go pełno, dla przeciwnika musi być strasznie deprymującym graczem.
Brlek - za gola mimo że brakuje mi u niego rozegrania piłki.
Mączyński - za defensywę.
Ondrasek - za wejście "Kobry". Gol i sytuacja po jego akcji po której mógł paść gol ale Brlek się "urwał"

Małe plusiki:
Sadlok - w ofensywie przydatny ale dość słabo sobie radził na lewej stronie z ofensywą Piasta.
Videmont - za udział w dwóch bramkach (1 spowolnienie obrońcy dzięki Kobra miał miejsce by strzelić i za asystę) i nagana za bojaźliwą grę i niedokładność.
Załuska - dość solidny chociaż czasami się minął z piłką.Mimo tego wydaje mi się że dodaje pewności drużynie.

Bez oceny:
Gonzalez - byłby to dobry mecz gdyby jego błąd nie sprokurował bramki dla Gliwiczan.
Zachara - niewidoczny

Na minus niestety nasze trio:
Boguski - słaby mecz
Brożek - słaby mecz
Małecki - słaby mecz

9 punktów na 12 możliwych. Nie jest źle co?
Ostatnio edytowane przez Mixu : 04.03.2017 o godz. 23:32.
Odpowiedz cytując