Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 04.03.2017, 23:11
Jak dla mnie troche za dużo gramy wysoką piłką, tym bardziej ,że gramy trójką środkowych pomocników. Pozatym na wysokie piłki bardziej sie nadaje Ondrasek a nie Brożek.
Bardzo dobrze zagrał Cywka. Llonch to taki hiszpański Sobolewski,dobry mecz Sadloka, brawo za asyste dla Videmonta i dla bohateraz meczu Brleka.
Odpowiedz cytując