Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 04.03.2017, 23:10
Widzę tutaj huraoptymizm,fakt wygraliśmy na wyjeździe po długim czasie shit,ale graliśmy tragicznie dupy nie urwało.Dzida do przodu i jazda....niedęty droga,może jedno podanie dotarło ten długi przerzut do Cywki,a tak wszystko kończyło się na obrońcach....niektórzy piłkarze słabo albo przeciętnie na mega plus Załuska


P.s Wdowczyk co ty na to jak poleciało to z trybun
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując