|
Widzę tutaj huraoptymizm,fakt wygraliśmy na wyjeździe po długim czasie shit,ale graliśmy tragicznie dupy nie urwało.Dzida do przodu i jazda....niedęty droga,może jedno podanie dotarło ten długi przerzut do Cywki,a tak wszystko kończyło się na obrońcach....niektórzy piłkarze słabo albo przeciętnie na mega plus Załuska
P.s Wdowczyk co ty na to jak poleciało to z trybun
|