|
Paradoksalnie to, że dzisiaj się nie wykartkowaliśmy może być przeciwko nam. Nie wierze, że Głowa czy Sadlok nie dostaną kartki z eLką, a wtedy na Płock wyjdziemy ze Spiciciem na lewej i... No właśnie, przecież my nie mamy 2 nikogo na zmianę w środku obrony. Aż się boję o Alana, chociaż mocno kibicuję
|