Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 04.03.2017, 22:59
Paradoksalnie to, że dzisiaj się nie wykartkowaliśmy może być przeciwko nam. Nie wierze, że Głowa czy Sadlok nie dostaną kartki z eLką, a wtedy na Płock wyjdziemy ze Spiciciem na lewej i... No właśnie, przecież my nie mamy 2 nikogo na zmianę w środku obrony. Aż się boję o Alana, chociaż mocno kibicuję
Odpowiedz cytując