Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36212
Stary 03.03.2017, 23:20
Ale głupia baba Nie wierzę w to co czytam

Wywiad w skrócie...

- Precz z Kaczorem dyktatorem i złym PISem!
- Dlaczego uważa Pani, że Kaczyński jest dyktatorem, a PIS jest zły?
- Bo PIS i Kaczyński są źli, to jest dyktatura i tyle. Mam sto argumentów, ale teraz Panu nie wymienię żadnego, bo nie pamiętam...
Ostatnio edytowane przez heoij : 03.03.2017 o godz. 23:29.