Ale głupia baba

Nie wierzę w to co czytam
Wywiad w skrócie...
- Precz z Kaczorem dyktatorem i złym PISem!
- Dlaczego uważa Pani, że Kaczyński jest dyktatorem, a PIS jest zły?
- Bo PIS i Kaczyński są źli, to jest dyktatura i tyle. Mam sto argumentów, ale teraz Panu nie wymienię żadnego, bo nie pamiętam...