ciekawe czy ktos wytlumaczyl Kiko specyfike- zwyczaje i standard polskiej ligi ....i czy zaryzykuje wyjscie Malego i Glowy przed warszawskim medialnym hegemonem

? osobiscie ciesze sie ze gwiazdor Sadlok jest zagrozony ....sory, nietrawie goscia totalnie .... bedzie ciezko , bo nasi zawodnicy nie potrafia grac poza R22 ....nawet remis nie bedzie az taki zly , choc licze na wymeczone 0-1