Pero napisał(a):

Mi się zdaje że zmiętemu chodzi o politykę informacyjna. Odszedł w ciszy. Poza jednym tweetem Wisłą nic nie powiedziała.
Podobnie jak w przypadku zmiany Junco z wiceprezesa na dyr. A to każe myśleć że nie wszystko jest piękne i ładne...
|
Klub nie ma interesu w podawaniu takich informacji które potem będą wodą na młyn różnych zM.M.iętych przeglądaczy sportowych