Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1511
Stary 03.03.2017, 19:33
Pero napisał(a):Wyświetl post
Podobnie jak w przypadku zmiany Junco z wiceprezesa na dyr. A to każe myśleć że nie wszystko jest piękne i ładne...
Słyszałeś o czymś takim jak zwolnienie z powodu likwidacji etatu (nie jestem pewny czy to tak się nazywa)? Oficjalnie etat na którym pracował Kapka został zlikwidowany, a Junco został wiceprezesem

rav napisał(a):Wyświetl post
W tym momencie pare osób szczerze się uśmiało.
Dobra, nie wypieraj się, wszyscy już wiedzą.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując