Wyświetl pojedynczy post
Padre1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36210
Stary 03.03.2017, 18:30
I śmieszny i straszny ten wywiad. Pokazuje w jak głębokiej d.... jesteśmy jeśli taka ameba piastowała stanowisko szefa jednej z największych rozgłośni w państwie.
SIARKA - WISŁA - JAGIELLONIA!!!