Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1509
Stary 03.03.2017, 17:56
Cytat:
Miasto nie miało żadnej intencji przejęcia Wisły.
A miało w ogóle taką możliwość jako jeden z akcjonariuszy Miejskiego KS Cracovia?

Cytat:
wszystkie kluby w Polsce są deficytowe - przynoszą straty.
Większość, ale nie wszystkie. Choćby Jagiellonia - w latach 2011-2015 tylko raz (2013) była na stracie. Pozostałe lata zakończyła zyskiem.
Odpowiedz cytując