Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
zmięty
Member
Od: 11.2002
Offline
#
1505
03.03.2017, 14:01
Popytaj w mieście - jak masz kogo. Wiesz co się stało z Wesołym? No to to jest podobna historia. NIE ma go już w Wiśle.
zmięty
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zmięty
Znajdź inne posty napisane przez zmięty