|
Ponawiam pytanie wyżej: ktoś wie na czym stoimy?
Bo jednak sytuacja jest chora, że trener odchodzi do innego klubu w trakcie kontraktu z nami i my nie dostajemy z tego tytułu żadnej kasy.
Ciekawi mnie to bo jednak nasza prezes jest radca prawnym i chyba wiedziała co mówi twierdząc że w. nie miał podstaw do rozwiązania kontraktu. Chciałbym żeby chociaż raz racja była po naszej stronie również w sądzie a nie tylko w oświadczeniach.
|