Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1446
Stary 02.03.2017, 18:27
Ponawiam pytanie wyżej: ktoś wie na czym stoimy?

Bo jednak sytuacja jest chora, że trener odchodzi do innego klubu w trakcie kontraktu z nami i my nie dostajemy z tego tytułu żadnej kasy.

Ciekawi mnie to bo jednak nasza prezes jest radca prawnym i chyba wiedziała co mówi twierdząc że w. nie miał podstaw do rozwiązania kontraktu. Chciałbym żeby chociaż raz racja była po naszej stronie również w sądzie a nie tylko w oświadczeniach.
Ddf
Odpowiedz cytując