|
No i Wdowczyk trenerem Piasta.
Czy zadziała efekt nowej miotły?
Czy Wdowczyk jest w stanie z piłkarzami Piasta zrobić coś w ciągu dwóch dni?
Czy piłkarze Piasta po zwolnieniu Latala będą chcieli pokazać się nowemu szkoleniowcowi?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|