maciekkk napisał(a):

Na prawdę trzeba Ci przypominać co się działo u Nas ponad pół roku temu ?
Trzeba się cieszyć z tego co jest teraz, bo gdyby nie TS, to lepiej nie myśleć co Nas mogło spotkać.
|
Wiem co sie dzialo i wiem jak to TS przedstawia - byli inni ktorzy chcieli przejac to od Meresinskiego, TS ich ubiegl. TS od dawna chcial miec SA, wyrkozystal tylko sytuacje zeby moc przedstawic ze uratowal Wisle..
Tak wszyscy gadaja ogólnikami.
Skoro tak bardzo bylo blisko upadku, to w jakich sposób technicznie mialo do niego dojsc?