regan napisał(a):

Przestań że chłopie bzdury opowiadać, pierniczycie to samo od zawsze.
Poziom zamożności nie ma nic do rzeczy.
Problem jest w poziomie mentalności ludzi, a nie żadnej zamożności
|
Ja w tym widzę zależność. Przez brak zamożności i ogólnego luzu życia codziennego w Polsce nie wykształciła się jeszcze "kultura" spędzania wolnego czasu. Nie będę się tu wdawał w filozofie tylko po prostu gdzieś kiedyś czytałem artykuł o tym i w pełni się z nim zgadzam.
Oczywiście problem frekwencji jest bardzo złożony i ma na niego wpływ wiele czynników które zostały już tu zauważone.