|
No dokładnie, Kraków to bogate miasto, wystarczy popatrzeć na zapełnione knajpy, restauracje, ludzi ogólnie. To na prawdę nie jest problem żeby wydać średnio 30zł 2x na miesiąc jakby ktoś chciał. Chodzi o głowy, mentalność, po prostu chęć.
Cena biletów nie ma nic do rzeczy.
|