|
Senior Member
Offline
|
#1484

01.03.2017, 11:19
|
WioReXXX napisał(a): 
Zapominacie tez o tym, ze byly czasy, kiedy Canal + transmitowal 3/4, w lepszym czasach max z 5 meczow w kolejce i nie raz zdarzalo sie, ze nie transmitowali Wisly.
W czasach kiedy mozesz sobie obejrzec kazdy mecz, w domowym ciepelku, nie wydajac na to ani jednej dodtkowej zlotowki, ciezko ludzi przekonac do przyjscia na stadion przy ulewnym deszczu, czy mrozie.
Naprawde szanujmy te pieciocyfrowa frekwencje - oczysci sie atmosfera wokol klubu, beda lepsze wyniki - frekwencja tez pojdzie w gore. Moim zdaniem i tak nie jest zla.
No i zgadzam sie z Mixu- sam bilet na mecz moze nie jest najdrozsza sprawa tutaj, ale na mecz tez trzeba dojechac, jakies piwko czy kielbaska - nie oszukujmy sie, w domu wyjdzie to o wiele taniej.
Na miejscu klubu (i chyba napisze maila do klubu z ta propozycja) zamiast tradycyjnym karnetow, znizka dla stalych bywalcow. Niektorzy nigdy nie przekonaja sie do wydania kilkuset zlotych naraz, zwlaszcza studenci, ktorych w Krakowie pelno. O co mi chodzi? Dla przykladu - na poczatku rundy poszedlem na Korone na sektor E i wydalem na to 45 pln. Jezeli pojde na kolejny mecz to zaplace 35pln zamiast 45pln. Mozna naturalnie ten system udoskonalic i modyfikowac - pare meczy z rzedu to jakis (malo atrakcyjny) gratis itd.
Tradycyjne karnety spowodowane troche tez innym trybem i stylem zycia ludzi w miescie, musza odejsc do lamusa.
|
o to to !
|
|