patti napisał(a):

Popatrzmy na fakty:
Sezon 2012/13 - srednia frekwencja na R22 - 12,913 (Wisla zajela 7 miejsce)
Sezon 2013/14 - frekwencja - 12,507 (Wisla 5 miejsce)
Sezon 2014/15 - frekwencja - 12,159 (Wisla 6 miejsce)
Sezon 2015/16 - frekwencja - 12,239 (Wisla 9 miejsce)
Obecny sezon - frekwencja - 12,928 (Wisla obecnie na 7 miejscu)
Info za: http://www.ekstraklasa.org/rozgrywki/srednia-frekwencja
Ten sezon jest przelomowy.... miala byc 4 liga z meresinskim, a jest walka o pierwsza polowke z TS-em.
|
Ale jaka 4 liga z meresinskim? skonczcie powtarzac juz te glupoty.... totalna bzdura