Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1475
Stary 28.02.2017, 19:05
Ciekawe kiedy pojawi się nowa strona internetowa.
Rzecznik klubu wspominał w styczniu, że jest to kwestia najbliższych tygodni........
Fajnie byłoby zobaczyć ją już w marcu.

Odnośnie biletów, nie oszukujmy się ceny są dobre, klub też nie może sprzedawać za grosze. Wszystko musi się bilansować.
U nas na meczach sektor E jest dość mocno wypełniony, porównując np. z sektorem C czy G.
Oczywiście przoduje tutaj narożnik D, który praktycznie w każdym spotkaniu jest ,,dobity", ale wiadomo sporo osób z C tam przeszło.

Trzeba zdać sobię też sprawę, że jeśli uda nam się w perspektywie 1-2 lat wejśc np. do LE, czy realnie wrócić do walki o tytuł to te ceny mogą jeszcze wzrosnąć o te powiedzmy 10-20%.
Odpowiedz cytując