Ehhhhhhhhh czytam, czytam i tak w 20% przestałem... co za brednie tutaj piszecie

Przecież w ostatnim sezonie mistrzowskim było średnio po 13-16k na mecz z mało atrakcyjnym rywalem....
20 koła na Zagłębiu było wynikiem meczu o stawkę wiadomo.. ale już kolejne mecze w grupie mistrzowskiej byłyby po 12-14 koła... Temat znany od lat i wałkowany tyle samo razy. Kilka spotkań w sezonie na których może być komplet, reszta po 15 koła max amen.