Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1466
Stary 28.02.2017, 11:43
Szprotson : Tylko, że na BrukBecie połowa kibiców jest z Tarnowa. To wszak tylko koło 20km. Także potencjał oni jak najbardziej mają. Tarnów to dość duże miasto, a ich Unia rozbija się w niższych ligach, to i głód na dobrą piłkę jest spory.

My mamy potencjał na dużo większą frekwencję, ale czasy prosperity rozpieściły naszych kibiców niemożebnie (mówię o tych co pojawiają się sporadycznie). Z resztą sam się w jakimś stopniu do nich zaliczam, tyle, że ja rok w rok kupuję karnet. Niestety jak mecz jest w sobotę to jestem w duszy:( I bardziej tu chodzi o obowiązki względem firmy, rodziny niż cokolwiek innego.

Mnie z resztą rozwala, jak można mieszkać 5-10min od stadionu, pracować też w Krakowie, poczuwać się do bycia kibicem Wisły a na mecz nie chodzić. Dla mnie wyjazd na mecz to 140km w piątek, niemożliwość w sobotę, 80km niedz pon (licząc trasę w dwie strony). No ale cóż, takie życie
Pozdrawiam
Ostatnio edytowane przez s1mone : 28.02.2017 o godz. 11:48.
Odpowiedz cytując