Wyświetl pojedynczy post
Przybyszewski
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1464
Stary 28.02.2017, 10:55
Kiedys w Zabrzu byla taka akcja ze bilety byly po 1 PLN i na kazdym meczu byl pelen stadion co na tamte czasy robilo najlepsza frekwencje w lidze co kolejke. Szkoda tylko ze Gornik z tego pelnego stadionu nic nie zarabial bo koszty organizacji pewnie przekraczaly 10tys PLN pochodzacych z biletow.

Do czego zmierzam - ze nie powinno sie patrzec tylko na liczbe osob na stadionie ale na wynik finansowy po kazdym meczu. Tutaj niestety musimy zdawac sobie sprawe ze 11 tysiecy u nas i 11 tysiecy na leglej na dzien dzisiejszy daje zupelnie inne wplywy do kasy klubowej. Przyczyna oczywista to ceny biletow.

Moze to brutalne co powiem i pewnie dostane internetowego "liscia" od czesci forumowiczow ale z punktu widzenia finansowego rozwoju klubu Wisla musi sciagac jak najwiecej "piknikow" na drozsze sektory. Znalezc sposob na przyciagniecie takich kibicow promocjami a potem utrzymac ich i zahecic do wydawania kilku stowek rocznie na Wisle. Musimy sobie zdawac sprawe ze nawet jak znajdziemy 20 tysiecy kibicow ktorzy kupia karnet, bilet, koszulke i inne .......y i wydadza na Wisle rocznie 600 PLN to nadal to bedzie tylko 12M przychodu - kropla w morzu potrzeb.
Odpowiedz cytując