Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1462
Stary 28.02.2017, 10:23
szprotson napisał(a):Wyświetl post
o czym Ty do mnie piszesz?
posiłkujesz sie likiem z wyborczej i grasz kozaka No prosze Cię.
I jeśli chcemy być dokładni to karnety były tansze. Oficjalnie od 5 dyszek, nieoficjalnie jeszcze taniej.
(Najlepsze dzielnice najlepsze fan cluby)
p.s.https://widzew.com/web/bilety/cennik-biletow-i-karnetow
Akcje mobilizacyjne o ktorych nie piasno w wyborczej też pominę, ale jeśli za rok utrzymają taką samą liczbę to powiem :Szacunek. Liczy się powtarzalność.
W jednorazowych akcjach to chyba juz zapomniales, ale pobiliśmy cała Polskę na łeb na szyję.

p.s. Jeśli sprzedano 10.000 karnetów to znaczy ze na kazdym meczu musi byc ochrona dla minimum takiej liczby na widowni ?
Nie gram kozaka ,tylko uważam,ze się wpinasz do dyskusji ze złymi argumentami,bo może nie doczytałeś ,albo po prostu szukasz usprawiedliwienia i tyle.
Teraz na siłę chcesz udowadniać jakieś swoje racje ,ale nie w zamyśle istoty mojego postu.
Akcje ,akcjami,frekwencja ,frekwencją,ja tu nie mieszam tematów ,tylko podkreślam,ze w mieście Łódź w klubie III-cio ligowym da się sprzedać 10tys. karnetów ,więc u nas też powinno...
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując