Griszka30KR napisał(a):

To jest właśnie "zaślepienie" i szukanie usprawiedliwienia na siłę.
Nie podawaj przykładów których nie omawiamy.Wpierw przeczytaj ile kosztowały karnety na Widzewie....
115-290zł,chyba wszystko w temacie.....
|
o czym Ty do mnie piszesz?
posiłkujesz sie likiem z wyborczej i grasz kozaka

No prosze Cię.
I jeśli chcemy być dokładni to karnety były tansze. Oficjalnie od 5 dyszek, nieoficjalnie jeszcze taniej.
(Najlepsze dzielnice najlepsze fan cluby)
p.s.
https://widzew.com/web/bilety/cennik-biletow-i-karnetow
Akcje mobilizacyjne o ktorych nie piasno w wyborczej też pominę, ale jeśli za rok utrzymają taką samą liczbę to powiem :Szacunek. Liczy się powtarzalność.
W jednorazowych akcjach to chyba juz zapomniales, ale pobiliśmy cała Polskę na łeb na szyję.
p.s. Jeśli sprzedano 10.000 karnetów to znaczy ze na kazdym meczu musi byc ochrona dla minimum takiej liczby na widowni ?