szprotson napisał(a):

|
czy jeśli Górnik Zabrze bedzie prowadził sprzedaż karnetów za 1 zł i sprzeda ich 10.000 ba, nawet 15.000 to też będziesz pisał ze "dało sie" ?
|
To jest właśnie "zaślepienie" i szukanie usprawiedliwienia na siłę.
Nie podawaj przykładów których nie omawiamy.Wpierw przeczytaj ile kosztowały karnety na Widzewie....
115-290zł,chyba wszystko w temacie.....