Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1460
Stary 28.02.2017, 09:56
szprotson napisał(a):Wyświetl post
czy jeśli Górnik Zabrze bedzie prowadził sprzedaż karnetów za 1 zł i sprzeda ich 10.000 ba, nawet 15.000 to też będziesz pisał ze "dało sie" ?
To jest właśnie "zaślepienie" i szukanie usprawiedliwienia na siłę.
Nie podawaj przykładów których nie omawiamy.Wpierw przeczytaj ile kosztowały karnety na Widzewie....
115-290zł,chyba wszystko w temacie.....
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując