Griszka30KR napisał(a):

Da się?,da się... mimo ,ze klub III ligowy,na pewno nie grający bardziej finezyjnego futbolu niż my, z mniejszego miasta, też podzielonego na dwa kluby....
|
czy jeśli Górnik Zabrze bedzie prowadził sprzedaż karnetów za 1 zł i sprzeda ich 10.000 ba, nawet 15.000 to też będziesz pisał ze "dało sie" ?