Panowie to był tylko ,przykład i co by nie mówić ,my tez mamy tradycje,tęsknotę za wielka Wisłą i kiedyś tez spokojnie schodziło 10tys. karnetów,a kontrargumentem dla nowego stadionu może być nowa Wisła...
To tylko jako przykład do którego powinniśmy dążyć ,a nie tłumaczyć niską frekwencje u nas ,patrząc na inne kluby.
Nesta to prawda,ze nasze 11tys. nie wygląda źle ,ale w moim poście bardziej chodziło mi o powiedzenie"równaj do wyższego,a nie małego".
