Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1420
Stary 27.02.2017, 22:51
między innymi za namową kolegów wyżej obejrzałem Nocturnal oraz Dobrze się kłamie.., obydwa absolutnie rewelacyjne!
szczególnie Zwierzęta nocy, w którym pierwsza scena jak dla mnie jedna z najlepszych, jakie kiedykolwiek widziałem w kinie. majstersztyk!
Odpowiedz cytując