Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
azkaz
Senior Member
Od: 09.2016
Offline
#
1450
27.02.2017, 22:26
Drogie na pewno nie są, ale fajną sprawą była akcja w poprzednim sezonie, że im wcześniej kupiłeś bilet tym o ileśtam procent był tańszy, teraz umowa sponsorska z lyonessem wymusza na klubie wciskanie tych ichniejszych benefitów.
azkaz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do azkaz
Znajdź inne posty napisane przez azkaz