Cytat:
|
Nie wiem skąd te zachwyty nad Llonchem. Byłem na meczu, widziałem na żywo. Kupa strat, niedokładne podania, przegrane główki (brakuje cm).
|
Wstaw tam Alana i będzie jeszcze gorzej. Co z tego że ma ponad 180 cm wzrostu skoro nie ma skoczności, nie ma szybkości, nie ma odbioru. A przed długi czas m. in. u Smudy tam grał
Dla mnie Llonch gra bardzo solidnie, weź pod uwagę, że koleś gra dopiero 3 mecz w nowej lidze, nowym kraju, nowej drużynie. Jeśli podtrzyma tendencję to może być mega grajkiem za kilka miesięcy.
Popović, Brlek czy inni zaczynali chyba nieco słabiej z tego co pamiętam.