concedi napisał(a):

|
Wiecie mniej więcej w jakich okolicach mieszkają Nasi piłkarze? W sumie ciekawa sprawa. Przed wypożyczeniem kilka razy widziałem Krzyśka Drzazgę (jeździł granatowym Polo) na bronowicach jak sobie truchtał w te i wewte. Wczoraj natomiast na woli justowskiej Petara widziałem jak wjeżdżał do garażu. (szare Bmw)
|
Brożek i Boguski mieszkają w Zielonkach. Popovicia kilka razy ze szlugiem widziałem jak wychodził na balkon, przy ulicy Konwisarzy mieszkał.