domin_czyzyny napisał(a):

Jak wygramy z Piastem i zrobimy dobry wynik na Legii to wtedy jest szansa na 15 tysięcy. A i pogoda będzie się poprawiać.
Zdjęcie z miodem Bartnik może sugerować nowego partnera.
|
Żadne wyniki nie pomogą jeżeli nie będzie bardziej zakrojnych działań promocyjnych

w ostatnich 9 meczach u siebie mamy 7 zw i 2 remisy u siebie, a na spotkaniu z v-ce liderem i byłą zgodą przychodzi ledwo 11 tyś.
Na meczu z Wisłą Płock nie ma co liczyć na poprawę, bo pomijajac marketing, i kibicowsko i sportowo słaby mecz, ale po wygranej z nimi i dobrym układzie w tabeli faktycznie mogą sie zaczac mecze o stawke i na meczach z Lechem i Zaglebiem faktyczenie mozna liczyc na duza frekwencje, ale nie mniej jednak nalezy wyslac pilkarzy na miasto, zrobic fajne filmiki i PUSZCZAĆ SPONSROWANE ADSY na FB, żeby taki filmik nie dotarł do 20-30tys jak to zazwyczaj jest, tylko do jakiś 100-120tys