Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#493
Stary 27.02.2017, 09:49
W sumie po 3 meczach to można porównać pracę Ramireza i Tadzia P. W tych 3 meczach Ramirez wygrał 2 w tym jeden z wiceliderem Jagiellonią i drugi z wiecznie dla nas problematyczną Koroną.
Tadziu przegrał z Podbeskidziem i cudem zremisował z Łęczną - też oba mecze u siebie.
Obaj przegrali takim samym wynikiem ze Śląskiem, jednakże przegrana za Tadzia nie była niczym nieznanym, Ramirez przegrał po bardzo dobrym meczu i raczej pechowo....
Czyli na tle Tadzia Pawłowskiego wypada całkiem przyzwoicie - trener z hiszpańskiej 4 ligi.....
Oby tak dalej...
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując