|
Na razie rewelacją Kiko R. jest Cywka. Wygląda świetnie fizycznie, niezła wrzutka, spokój, no generalnie kompletnie nowa jakość w jego wykonaniu. Zapomnieliśmy (przynajmniej na chwilę) o Joviću. Mam również wrażenie że Cywka jest po prostu mocniejszy fizycznie.
Z nabytków: oczywiście Gonzales - piłkarsko lepszy od Gumisia,
Llonch - mam wrażenie że z czasem będzie coraz lepiej, potrzebny jest taki bulterier w środku.
Reszta wynalazków - na razie zbyt krótko żeby cokolwiek prognozować.
Stara gwardia w optymalnej dyspozycji + widoczny entuzjazm.
Na tą chwilę tylko brak punktów we Wrocławiu to mały minus (mały, bo gra wyglądała przyzwoicie).
|