Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1631
Stary 27.02.2017, 00:40
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Później przeczytam ten wywiad. Czytałem inny jakiś czas temu i też coś mówił, że ileś tam mln poszło na spłatę długu itp
Trzeba też pamiętać, że równocześnie mają kasę z transferów także tym bardziej kasa z LM + transferów = i generalnie nic im po tym nie zostało więc tym większa plama dla Legii i żal tych wszystkich co tak tu ręce załamywali, że komukolwiek Legia odjechała na 20 lat.
Tak, mówi,że wydawali zdecydowanie ponad stan,żeby zdobyć poprzednie mistrzostwa co ich zadłużyło i aby zbilansować obecne wydatki na zespół konieczna jest gra co roku w Lidze Mistrzów. Wydaje mi się to trochę mało prawdopodobne, bo jeśli średnio płacą około 100k/miesiąc 18-20 zawodnikom to roczne koszty wynoszą mniej więcej 20 mln PLN. Nie rozumiem po co udziela on takich wywiadów,bo przecież to może znacznie osłabić w przyszłości ich pozycję negocjacyjną itp. Mogą to też być jakieś gierki,które pozwolą przejąc mu pakiet całościowy udziałów.

Oczywiście zgadzam się,że nikomu nie odjechali o czym świadczy ich pozycja w tabeli i ilość traconych punktów.
Ostatnio edytowane przez blanco : 27.02.2017 o godz. 00:44.
Odpowiedz cytując