Jaroo1 napisał(a):

Później przeczytam ten wywiad. Czytałem inny jakiś czas temu i też coś mówił, że ileś tam mln poszło na spłatę długu itp
Trzeba też pamiętać, że równocześnie mają kasę z transferów także tym bardziej kasa z LM + transferów = i generalnie nic im po tym nie zostało więc tym większa plama dla Legii i żal tych wszystkich co tak tu ręce załamywali, że komukolwiek Legia odjechała na 20 lat.
|
Tak, mówi,że wydawali zdecydowanie ponad stan,żeby zdobyć poprzednie mistrzostwa co ich zadłużyło i aby zbilansować obecne wydatki na zespół konieczna jest gra co roku w Lidze Mistrzów. Wydaje mi się to trochę mało prawdopodobne, bo jeśli średnio płacą około 100k/miesiąc 18-20 zawodnikom to roczne koszty wynoszą mniej więcej 20 mln PLN. Nie rozumiem po co udziela on takich wywiadów,bo przecież to może znacznie osłabić w przyszłości ich pozycję negocjacyjną itp. Mogą to też być jakieś gierki,które pozwolą przejąc mu pakiet całościowy udziałów.
Oczywiście zgadzam się,że nikomu nie odjechali o czym świadczy ich pozycja w tabeli i ilość traconych punktów.