Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77473
Stary 27.02.2017, 00:23
Nie można zapominać, że transfery wzmocniły drużynę również pośrednio, zwiększajac, a nawet powodując wreszcie rywalizację.
Czyli naturalny czynnik, bez którego nie będzie rozwoju. Teraz każdy, nieważne jaki staż ma w Wiśle, musi na trenigach i meczach dawać z siebie wszystko.
I to widać gołym okiem, takiego zęba, pozytywnej agresji, zaciekłości dawno w Wisle nie widziałem.
Odpowiedz cytując