Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77471
Stary 26.02.2017, 23:11
Odszedł jeszcze Mójta.

Jak narazie z tymi Kolumbijczykami to sprawa do serialu "Ktokolwiek widział ktokolwiek wie". Strasznie to dla mnie dziwne. Przecież nie są pierwszymi z tego kraju co będą u nas grać. Co tyle im zajmuje?

Generalnie nazwisk na liscie płac przybyło a poza Ivanem nie poszło to jakoś specjalnie w jakość. Pol wczoraj na plus ale nie są to wystepy które powalają. Takie odbiory to Alan też mógłby robić. Do przodu tak samo też nic by nie dał.

Jak dla wczorajsze zwycięstwo dała nam stara gwardia: Głowa, Mąka, Mały, Brozio i Boguś. Nie wierzę tutaj też że goście którzy tyle lat grają w piłke zostali czegoś nagle nowego nauczeni i tak zagrali.

Co ciekawe dobrze wygladaliśmy fizycznie a ponoć metody naszego treneiro od przygotowania nie są delikatnie mówiąc najnowsze

Największe wzmocnienie okienka? Jak dla mnie Cywka!!
Odpowiedz cytując