Videmont to niech sie bierze do gry bo na razie to wyglada jak zmanierowany francuski piesek.
Reszta tranferów wyglada dobrze Gonzales ,to juz chyba profesor? zoabczcie jak on pilki odbiera,...nawet nie prokuruje sytuacjii zeby gdzies tam faul odgwizać,Chavez/Marcelo sie przypomina
Llonch -strasznie pozytywny .Mialem watpliowosci ,ze to bedzie tylko zapychacz,a tu wczoraj wszytsko zostało rozwiazne.Szybki,dynamiczny ,super odbió,przeglad pola,bedzie z niego pozytek.
Stilic -wiadomo jedno zagranie ,i po sprawie.

Ale musi jescze troche sie "podciagnać".
Valencia-czekamy z niecierpliowsica co ten pan potrafi .