Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77468
Stary 26.02.2017, 20:57
Dzimi...nie dość że te Twoje oceny nawet nie da się skomentować-wyciągać wnioski po 2 meczach co do zawodnika to jeszcze piszesz brednie, Gonzalez nigdy nie grał w Bundeslidze, grał w 2 Bundeslidze a raczej grzał ławę w większości spotkań.
Odpowiedz cytując