|
Luty się kończy czas na podsumowanie okienka
Odeszli
Boban Jović - duża strata, prawostronna wersja Małeckiego, napędzał większość ataków tą stroną boiska, miał fajne wrzutki.
Richard Guzmics - solidny ale bez błysku, mała strata
Denis Popović - solidny ale bez błysku, mała strata
Krzysztof Drzazga (wyp) - żadna strata
Przyszli:
Ivan Gonzales - transfer majstersztyk, najlepszy zagraniczny obrońca od czasu Marcelo i Clebera, lepszy niż Guzmics. Super długie podania. W przeszłości 15 meczy w 1 sezonie w Bundeslidze.
Pol Llonch - pracowity, waleczny, dypowy defensywny pomocnik, niestety zero atutów ofensywnych, zero rozegrania, zero dłuższych podań. Póki co nie przekonuje
Videmont - grał za krótko by oceniać, lecz w czasie który dostał zupełnie nic nie pokazał
Semir Stilić - skreślony na Cyprze, pół roku bez klubu, forma fizyczna = dno. Może się odbuduje, a może nie.
Matija Spicić - ostatnio wyrzucony z klubu gruzińskiego, wcześniej często zmieniał kluby, nie miał czasu się pokazać
Ever Valencia - ponoć duży talent i niezły piłkarz, chciała go też Legia i inne kluby, zobaczymy co pokaże
Cristian Echavarria - towarzystwo dla Evera Valencia
|