Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#489
Stary 26.02.2017, 19:07
Revolver napisał(a):Wyświetl post
Po prostu łeb boli od tego, jakie niektórzy tutaj bzdury pie*dolą. Drużyna gra źle taktycznie? Nie widać ręki trenera?

Ograliśmy zasłużenie 3-1 wicelidera, niech mi ktoś proszę wytłumaczy, CO Z TYM NIE TAK?

Nie no, jasne, najlepiej regularnie mieć 80% posiadania piłki i permanentnie kończyć spotkania wynikami 0-0 lub 2-2. Przynajmniej przyjemnie się to ogląda, a po meczu można napisać, że " Grają za*ebiście, tylko Moskal nie ma napastników."
Ale kolego, na prawde, szkoda strzępić oczu, ryja i klawiatury na poniektóre forumowe kwiatuszki. Cos tam gdzies usłyszeli, cos tam gdzieś wyczytali i .......ą te farmazony nie mając nawet pojęcia o czym piszą.

Nic nie poradzisz, ze ludziom jest w niesmak fakt, ze pojawia się jakis kasztan z hiszpańskich peryferii futbolu i ku zapewnieniom, wyliczeniom czy przestrogom od brukowców sportowych...radzi sobie naprawdę przyzwoicie.

Ku zaskoczeniu specjalistów, Kiko lekko pokonał pułapki, ktore są juz tradycyjnie zastawiane na szkoleniowców w Ekstraklasie . Mimo że pojawił się w zimie z zabitej ciepłej dziury to nie udało się mu "spieprzyć przygotowań". Mimo roszad w drużynie pokonał mroczną barierę braku zgrania a tak potrzebnej świeżości to drużyna szuka ...ale po bąku pana Krzoski w szatni przed porannym treningiem.

I mimo nieprawdopodobnego scenariusza w którym zawodzą pewne do tej pory pułapki(zmory trenera) na naszego trenera w razie w...czekała juz biblijna Wieza Babel. W skrócie bariery jezykowe - level Extra Hard.
To nic, że w dzisiejszych czasach biblijna Wieże Babel ukonczono by szybciej niż remont stadionu. Slaskiego . Thank you - Google tłumacz
To nic, ze uznano jezyk futbolu za skomplikowany jak finanse futbolowej centrali. A jaka jest prawda?

No prawda jest taka, że nasza liga nie jest tak skomplikowana jak sie specom wydaje. Wystarczy znac uniwersalny jezyk (basic) i u nas obcokrajowiec moze z marszu kopac sie po czole a nie kopac czoła nauką języka...Ball(gest kuli), Fałl, Left, Rajt, Bak, Pas, Cros, Szut, Faster czy Stej, Stop, Difenc, Main, Fakoff, Bicz wystarcza by biegac w dobrym kierunku po boisku.
A jesli chodzi o "kluczowe" odprawy to poza -GO GO GO!!! reszte .......enia i próbę tłumaczenia "filozofii" na poziomie Elbudowskiej kasety VHS z kinową wersją hitu z Rosji, przeznaczonej dla polskiego pirata ...zalecamy na pół serio.

Nie żeby to byl zlepek bezwartościowych bzdetów. Jednak cięzko znaleźć argumenty dla perfekcyjnego przekładu , gdyz z doświadczenia wiemy jakie to zrozumienie mają założenia klepane nawet w naszym jezyku. Trenerzy po w.......u, zawsze mają pretensje do piłkarzy o nierealizowanie założeń taktycznych Wiara ze chodzi o te słowne wizje a nie te trenowane w pocie czoła przez caly tydzien...
Przykre, ze tak potężne taktyczne umysły marnują swój trenerski talent i jak ich przedstawiona wizja futbolu jest kompletnie niezrozumiała dla przeciętnego ligowego kopacza.

Reasumując. Powiem wprost.

Brawo dla trenera, brawo dla TS i zarzadu , brawo dla nowych zawodników, brawo dla starych - sa sercem druzyny, brawo za sprzedanych, brawa dla Wiernych Ukochanej Wisle przy R22...
Wyniki będą to i wrocą zjeby i małysze od sukcesów. Krok po kroku.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 26.02.2017 o godz. 19:22.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując