Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#483
Stary 26.02.2017, 13:40
Po prostu łeb boli od tego, jakie niektórzy tutaj bzdury pie*dolą. Drużyna gra źle taktycznie? Nie widać ręki trenera?

Ograliśmy zasłużenie 3-1 wicelidera, niech mi ktoś proszę wytłumaczy, CO Z TYM NIE TAK?

Nie no, jasne, najlepiej regularnie mieć 80% posiadania piłki i permanentnie kończyć spotkania wynikami 0-0 lub 2-2. Przynajmniej przyjemnie się to ogląda, a po meczu można napisać, że " Grają za*ebiście, tylko Moskal nie ma napastników."
Odpowiedz cytując